Vyberte stránku

O nás

Kdo jsme?

Jsme malá firmička zaměřena na realizaci daného projektu, výrobu a konečnou stavbu krbů na klíč. Včetně veškeré výrobní dokumentace, 3D návrhů, poradenství a dalších služeb.

Svoje představy svěřte do rukou těch, pro které jsou krby doslova zálibou.

Když krby, tak IQ KRBY

Chcete mít interiér podle svých nejtajnějších představ a zajistit si to pravé teplo domova? Pro teplo domova je charakteristická nejen náruč vaší rodiny, vůně čerstvé kávy a chutné bábovky, ale také praskající oheň, který vychází z krbu.

A právě o teplo domova, které vychází z krbu, se postará naše firma IQ-KRBY.

logo iq krby.cz

Naše malá firmička je zaměřena na realizaci daného projektu, výrobu a konečnou stavbu krbů na klíč včetně veškeré výrobní dokumentace, 3D návrhů, poradenství a dalších služeb.

To vše s maximální péčí a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, abychom splnili i jejich nejtajnější přání. Dbáme především na kvalitu před kvantitou a požadavky zákazníka jsou pro nás prioritou.

Pracujeme se všemi dostupnými přírodními materiály, jako jsou především žula, mramor, pískovec, obklady z cihliček, dřevěných říms atd. Dále nabízíme pestrý výběr krbových vložek a kamen na trhu.

Již od první návštěvy se snažíme o maximální spokojenost zákazníka a plně se Vám budeme věnovat.

Víme, že krby a krbové kamna jsou důležitou a vysokou investicí, a proto se můžete spolehnout na naši odbornost a profesionalitu.

Postaráme se o samotný návrh, zkonzultujeme s Vámi vhodnost umístění a zrealizujeme konečnou stavbu.

Důležitá je nejen samotná realizace a kvalita materiálů, ale také celkový design, který musí být v souznění s Vaším interiérem, aby nepůsobil spíš jako rušivý element než úchvatná součást domova. Dbáme nejen na Vaše představy, ale také přinášíme stále nové nápady, aby naše realizace šly pořád s dobou a splňovaly nejnovější trendy.

Výsledkem jsou krby a krbové kamna, které Vám zajistí nejen to vytoužené teplo domova, ale také doslova kouzelnou a jedinečnou atmosféru, která za to stojí.

I součástí Vašeho domova se může stát elegance, jedinečnost a příjemná atmosféra sálající z našich krbů a krbových kamen.

Kontakty

Majitel:

Jakub Hosinger

IČO:

06911901

Sídlo:

Valdštejnská 914, Litvínov, 436 01

Email:

info@iq-krby.cz

Tel.:

( +420) 723 691 057

Napište nám

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Pole označená * jsou povinná. Více o zpracování osobních údajů zde.

2 + 9 =