Vyberte stránku

Jak se staví IQ KRBY

Na všechny krby od nás získáváte záruku 24 měsíců.

1.

Konzultace

Prvním krokem pro stavbu krbu je nalezení společného řešení přímo u vás na stavbě nebo doma. Nabídneme nejlepší řešení pro vytápění vašeho domova od potřebného výkonu a designu. Dále proběhne seznámení s místem pro stavbu a zjištění potřebných rozměrů od průměru sopouchu a podlahové plochy. Po realizaci grafického návrhu vašeho budoucího návrhu vám bude zaslána cenová nabídka pro zhotovení stavby. Po odsouhlasení a plácnutí zašleme smlouvu o dílo a pustíme se do práce.

2.

Začátek stavby

Když už máme vše připraveno na stavbě, začínáme přesným odměřováním předem připravené projektové dokumentace. Poté založení krbové vložky na požadované místo a napojení na kouřovod. Obestavba se odvíjí od vybrané stavby zda teplovodní, teplovzdušné nebo akumulační.

3.

Povrchová úprava krbu

Dalším krokem po zhotovení opláštění je nanesena kamnářská perlinka spolu s kamnářským lepidlem či kamnářskou hlínou. Po zaschnutí podkladové plochy přichází štukování a úklid kolem krbu.

4.

Seznámení s topidlem

Stavba bývá z pravidla zcela dokončena do 3-5 dnů dle složitosti a náročnosti. Poté proběhne seznámení s topidlem (zapálení dřeva, regulace přívodu vzduchu, čistění apod.)

Rady a tipy na údržbu si můžete přečíst už teď zde.

5.

Záruka

Získáváte záruku 24 měsíců na vaše nové topeniště.

 

A teď už jen zatopit a užívat takovou atmosféru, které díky jinému zdroji vytápění nikdy nedosáhneme…

 

Pomůžeme vám

Přemýšlíte nad krbem, kachlovými kamny či sporákem?